Seo

Seo Hizmeti

Seo Hizmeti

Kısa adıyla SEO olarak bilinen kelime “ Search Engine Optimization” kelimesinin kısaltmasından gelmektedir. Aramağı ağı optimizasyonu olarak dilimize çevirebiliriz. Günümüzde firmaların dijital reklamdaki gibi kıyasıya rekabete girdiği ikinci alanda diyebiliriz. Şu an dijital pazarlamada ”Seo” başlı başına bir uzmanlık alanıdır. Bir sitenin teknik kısmından başlayıp, içerikleri hatta reklamları bile kapsayan genel bir sürecin adıdır aslında ve tam manasıyla Seo hizmeti.

Google’da yer alıyor musunuz?

Eğer siteniz google’da yer almıyorsa, Ya web sitenizden kaynaklı bir sorun olabilir veya google’da milyarlarca sayfayı tarasa da bazı sitelerin gözden kaçırmasına sebep olabilir. 

SEO uzmanına ihtiyacınız var mı?

SEO uzmanı, arama motorlarındaki görünürlüğünüzü iyileştirmek için eğitim almış bir kişidir. Sayfalarınızı denetlemenize yardımcı olabilecek bir SEO uzmanı ile çalışarak marka bilinirliği ve satışlarını artırabilirsiniz.

SEO çalışması ne zaman yapılır?

SEO uzmanı ile çalışmaya başlamak için en uygun zaman, bir siteyi yeniden tasarlamayı veya yeni bir siteyi devreye sokmayı düşündüğünüz zamandır. Bu şekilde SEO danışmanınız ile, daha en başından sitenizin, arama motorlarına uygun bir şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte iyi bir SEO çalışması, mevcut bir siteyi de iyileştirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olabilir.

Details

Services
Branding, Design, Marketing, Webdesign, Presentation, Social Media

Role
Seo

Date
since  2015

Yükselmeye hazır mısın?
ArabicEnglishTurkish